Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!

Dawno mnie tu nie było, a czas pędzi nieubłaganie… Co robiłam? Poza codzienną szarą rzeczywistością (pranie, sprzątanie, dzieci i mąż…etc.) starałam się nadgonić trochę pracę nad zaczętymi jakiś czas temu projektami. Udało się i dziś z dumą mogę powiedzieć skończyłam! A do tego jeszcze inwestorzy zadowoleni więc z pełną satysfakcją te zadania mogę „odhaczyć”.

Tuż przed świętami dopadła mnie ogromna chęć stworzenia dekoracji bożonarodzeniowych. Raczej nie jestem osobą, która ma do tego „dryg” i ciągle kleci coś z niczego. Tym razem jednak postanowiłam spróbować i zrobić coś samodzielnie. I tak oto powstał stroik na stół i dwie dekoracje, które wylądowały na ganku przed domem.

stroik

donica

wianek

Minęły święta i nadszedł Nowy Rok, a wraz z nim czas noworocznych postanowień. I tutaj znowu łamię własne zasady. Jako, że nigdy nie robię sobie takich postanowień, bo zwyczajnie ich nie dotrzymuję, tym razem znowu postanowiłam inaczej. Wszystko za sprawą bloga i tego, że czasem ktoś tu zagląda i czyta te moje grafomańskie wypociny… Nie lubię zawodzić ludzi, a dane słowo zawsze traktuję bardzo poważnie. Targana wyrzutami sumienia, że oto zaczęłam pisać, a potem bez najmniejszego wytłumaczenia zamilkłam i zostawiłam Was samych, postanowiłam to zmienić!

Tak więc niniejszym uprzejmie informuję, że dokonam wszelkich starań, aby od nowego roku napisać coś nie rzadziej niż raz na tydzień. A Wy drodzy czytelnicy trzymajcie kciuki i mobilizujcie do dotrzymania obietnicy.

10582__21

 

Jedna myśl w temacie “Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s