Gardenia 2016

Gardenia, Gardenia i po Gardenii. Długo oczekiwane targi ogrodnictwa i architektury krajobrazu Gardenia 2016 za nami. Jeszcze dziś czuję ogromne zmęczenie, bo to przecież konkretny maraton. Na naprawdę sporej powierzchni w kilku pawilonach cała masa wystawców.

12

Narzędzia i sprzęt ogrodniczy, maszyny i urządzenia ogrodnicze, chemia ogrodowa, podłoża ogrodnicze, odzież i obuwie do prac w ogrodzie, mała architektura ogrodowa, meble ogrodowe, szklarnie, tunele, akcesoria do nawadniania, oczek wodnych … i wiele, wiele innych rzeczy.

3456

Ale przede wszystkim rośliny!!!

79810

Dla zainteresowanych były także warsztaty i pokazy florystyczne,

11

oraz coś co mnie interesowało najbardziej seminaria z dziedziny architektury krajobrazu.

20160226_153442

Po raz trzeci odbyło się także Spotkanie Blogerów Ogrodniczych. Przyjechała cała „Zielona Masa” zakreńceńców ogrodniczych. Ludzi z wielką pasją, którzy podobnie jak ja próbują zarazić nią innych poprzez swoje blogi. Buzie się nam nie zamykały. Spotykamy się kilka razy w roku i mimo to nadal nie możemy się ze sobą nagadać. Odbyło się kilka ciekawych wykładów dotyczących wielu aspektów blogerskiego życia.

12

Było też wiele przemiłych spotkań z producentami i osobami znanymi nam ze szklanego ekranu.

Na koniec dnia Maja Popielarska mimo, że już bardz zmęczona w przerwie przed kolejnym nagraniem znalazła czas na krótką pogawędkę.

15

Marek Jezierski, tuż przed kilkugodzinnymi seminariami dla ogrodników. Także bardzo zmęczony, ale jak zwykle uśmiechnięty.

16

Witek Czuksanow w natłoku obowiązków znalazł jednak czas aby wpaść na spotkanie blogerskiej braci i troszkę z nami porozmawiać.

14

Agnieszka Jakubowska z vbloga „Ogród mówi”, która czasem opowiada nam o roślinach w porannej audycji „Pytanie na śniadanie”.

17 - Kopia

Oraz on… Wojtek Wardecki. Także częsty bywalec „pytania na śniadanie”, który opowiada nam jak pielęgnować storczyki, zamioculcasy oraz wiele innych roślin 🙂

13

Nie sposób o wszystkim napisać od razu, więc dziś kilka zajawek i zdjęć, a szczegóły już wkrótce.

2 myśli w temacie “Gardenia 2016

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s